مطالعه جدید صورت گرفته توسط موسسه Creative Strategies، میزان رضایت‌مندی بیش از ۱۷۰۰ کاربر گوشی آی‌فون X را مورد بررسی قرار داده است. مطالعه غالبا بر روی نخستین دنبال‌کنندگان فناوری متمرکز شد. این گروه از خریدارانی تشکیل شده است که پیش از مطرح شدن بحث پیرامون چگونگی اجرای طراحی محصول در میان توده‌های عمومی جامعه نسبت به الگوی طراحی جدید تمایل نشان داده و با آن همراه می‌شوند.

کمپانی اذعان می‌کند که این گروه از خریداران به احتمال فراوان از بزرگ‌ترین طرفداران اپل هستند؛ اما بررسی نظرات آن‌ها بسیار مفید واقع خواهد شد. این مطالعه نشان داد که آی‌فون X در مجموع نرخ رضایت‌مندی ۹۷ درصدی کاربران را به همراه داشته است. این رتبه‌بندی نتیجه ترکیب کاربرانی است که از دستگاه خود راضی و بسیار راضی هستند. همچنین مشخص شد که ۸۵ درصد از افراد مورد بررسی از گوشی آی‌فون X خود بسیار راضی هستند.

بعلاوه این مطالعه به بررسی دلایل میزان بالای رضایت‌مندی مشتریان پرداخته است. میزان رضایت‌مندی در ۷ شاخص نخست همگی بالاتر از ۹۰ درصد بوده و در نیمی از شاخص‌ها تقریبا نزدیک به ۱۰۰ درصد است. دسته‌بندی این شاخص‌ها شامل طراحی، سرعت، کیفیت تصویر، ژست‌های حرکتی، نمایشگر، فیس آی‌دی و باتری می‌شود. کلیه شاخص‌های مذکور امتیازات فوق‌العاده مناسبی در میان این گروه از کاربران کسب کردند. این نتایج نشان می‌دهند که ظاهرا قمار اپل با مقوله طراحی و خصوصا کنترل ژست‌های حرکتی (حداقل از نظر اکثریت مشتریان ۲ آتشه) موفق بوده است.

شاید تعجب‌آور نباشد؛ اما سیری در میان کلیه ویژگی‌های مورد بررسی پایین‌ترین میزان رضایت‌مندی را دارد. تنها ۲۰ درصد خریداران از عملکرد سیری راضی هستند. Creative Strategies به سرعت خاطرنشان می‌کند که بررسی سیری به خاطر این واقعیت است که پردازنده آی‌فون X با هدف افزایش توانایی‌های دستگاه تولید و برای فعالیت دستیار دیجیتالی بهینه‌سازی شده بود. داده‌ها نشان می‌دهند که شاید سیری حتی در میان سرسخت‌ترین طرفداران اپل نیز هنوز برای پیشرفت راهی طولانی پیش‌رو دارد.

حتی با وجود برخی اخبار جدید در مورد روند نزولی فروش آی‌فون X، اکنون در مجموع به نظر می‌رسد که این هندست مشتریان اپل را خوشحال کرده است. مطمئنا این محصول یک ارزیابی ارزشمند از بازار برای الگوهای طراحی آینده خواهد بود.لینک منبع

مطلب یک نظرسنجی جدید بیانگر نرخ رضایت‌مندی بالا از آی‌فون X اپل است در سایت مفیدستان.

✳️ فروش ویژه وسایل محافظتی soyluna

استراتژی های جنگی برای موفقیت در زندگی

داستان رابرت گدارد و نخستین موشک مایع‌سوز جهان

آی‌فون ,رضایت‌مندی ,x ,اپل ,بررسی ,مطالعه ,آی‌فون x ,در میان ,مورد بررسی ,این گروه ,نرخ رضایت‌مندی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صندوقچه pichakec Six feet under scream تکنوتاو ویکی نویس راهکارهای رسیدن به موفقیت در کسب و کار crysistretit خوش نشین (خرمالوی یاد سابق ^_^) گروه پتینه افشار زندگی ایرانی